...

25 miegamojo sofos

Miegamojo miegamojo gultas buvo gražus ir elegantiškas baldas. Antra, jis labai patogus, jei tik norite ant jo atsipalaiduoti su mėgstama knyga ir puodeliu kavos.

Detalė, kurios jums nereikia

Jūsų miegamasis erdvus, patogus ir skoningas. Tačiau norėtumėte jo interjerą papildyti dar viena originalia, akį traukiančia detale. Kodėl nepasirinkus dieninės lovos kaip tokios detalės? Minkštas suoliukas su atlošu ir porankiu, suteikiantis aplinkai jaukumo ir asmeniškumo.

Miegokite ant lovos dienos metu, kad nesuspaustumėte lovos ir nesusiglamžytumėte lovos užvalkalo. Po darbo vakare atsipalaiduokite ant minkšto suolo, susisupę į antklodę įdomų romaną ir puodelį kavos.

Miegamojo sofos į šiuolaikinį interjerą atkeliavo iš senovinių baldų. Todėl tiek daug klasikinio stiliaus sofų, kabinų ir minkštasuolių modelių gražūs pavyzdžiai pateikiami čia paskelbtose nuotraukose. Jie pagaminti iš tvirto medžio rėmų, aptraukti audiniais ir oda, papildyti dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Tai būdinga klasikinių gultų savybė apdailos tobulinimas. TEMPUR lovos gali būti įvairių variantų: nuo kabrioleto formos kojų ir ritininių galų iki išlenktų, asimetriškų atlošų, kapitelio dygsnių ir baldinių vinių galvučių apvadų, kutų, rankomis dažytų ar sidabro folijos raižinių.

Šiuolaikinės miegamojo lovos yra dekoratyvesnės, tačiau ne mažiau patogios ir funkcionalios. jie turi ne tik medinius, bet ir metalinius, pvz., aliuminio, rėmus su specialia paviršiaus apdaila, apsaugančia lovos paviršių nuo pirštų atspaudų ir įbrėžimų. Dieninių lovų gultų "kišenėse" yra įvairaus tankio poliuretano putų, nedeformuojamo poliesterio pluošto ir net žąsų pūkų.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 3
  1. Šarūnas

    Ar šios miegamojo sofų 25 yra viena iš geriausių pasirinkimų? Kokia jo kokybė, patvarumas ir komfortas? Ar jis atitinka mano lūkesčius ir poreikius? Ar tai yra patogus ir erdvus komponentas mano namuose? Ačiū už atsakymą.

    Atsakyti
  2. Kotryna Šimėnaitė

    Ar yra galimybė pamatyti nuotraukas arba išsamų aprašymą 25 miegamojo sofos? Taip pat ar galima sužinoti jos išmatavimus ir kainą? Ačiū!

    Atsakyti
    1. Gintaras

      Taip, galite pamatyti nuotraukas ir išsamų aprašymą 25 miegamojo sofos internetiniuose baldų parduotuvėse arba tiesiogiai konsultuojantis su pardavėju. Dauguma parduotuvių taip pat pateikia išmatavimus, kainas ir visą reikiamą informaciją apie produktą. Todėl jums nepatirs sunkumų rasti norimą informaciją apie 25 miegamojo sofą. Ačiū!

      Atsakyti
Pridėti komentarus