13 prabangių spintų

Brangusis kietmedis, puikus dizainas: prabangios spintos atrodo prabangiai ir solidžiai, nors yra lengvos ir mobilios.

Tvirtos, aukštos kokybės medžiagos, puikus dizainas ir mobilus, modernus dizainas puikiai dera tarpusavyje – tai įrodo prabangios aukščiausios kokybės Europos gamintojų spintos. Spintos ir patalynės spintos su stumdomomis durimis gaminamos iš riešutmedžio, ąžuolo arba egzotinės medienos masyvo; galima rinktis šias apdailos galimybes Blizgus lakas, fanera, oda, stiklas, kai kurie modeliai turi drožinėtas medines dekoracijas. Aukšta baldų klasė atitinka vidinį erdvės organizavimą: elitinės spintos turi ergonomišką užpildą, jose įrengtas LED apšvietimas, o kai kurie gamintojai naudoja stumdomas duris, kad jose būtų galima įrengti plokščiąjį televizorių. Mūsų aukščiausios kokybės drabužinės nuotraukų asortimente galite rinktis iš įvairių interjero stilių.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Viktorija Gedminaitė

    Kokių spintų tai turi omenyje? Ar tai yra drabužių spintos arba kažkas kito? Be to, ar mane galėtumėte informuoti, kaip šios spintos gali būti prieinamos ir kokia yra jų kaina? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus