...

15 lovų su medžio masyvo rėmu

Natūralus grožis ar prabangus dekoras – ką rinktis?? Kurdami lovas iš medžio masyvo gamintojai pabrėžia natūralios medžiagos privalumus.

Kurios natūralaus medžio lovos pageidaujate?? Skirtingos medžio masyvo lovas gaminančios įmonės skirtingai pabrėžia natūralų medienos grožį. Kai kurie žmonės siekia, kad lovos iš medžio masyvo būtų kuo natūralesnės, todėl renkasi buko, liepos, raudonmedžio ar spygliuočių medieną. Kiti renkasi dekoratoriaus kelią, kai mediena naudojama tik kaip fonas turtingai medžio masyvo lovai. Rezultatas – lova, pagaminta iš vyšnios, trešnės ar graikinio riešuto lukšto ( dažnai labai poliruoto ar pasenusio ) patinos, folijos, dekoratyvinių dygsnių ar net šviesolaidžio kaip naktinės lemputės.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Gytis

    Ar šios lovos yra pagamintos iš tinkamos kokybės medžio masyvo rėmo?

    Atsakyti
  2. Mindaugas Lukoševičius

    Ar medžio masyvo rėmas visoms 15 lovoms?

    Atsakyti
Pridėti komentarus