...

15 nuotraukų su vonios kambario lentynomis

Jei vonios kambaryje neturite pakankamai vietos, galite išsiversti su lentynomis. Erdvios ar mažos, modernaus ar klasikinio stiliaus – gražios ir funkcionalios lentynos papuoš jūsų vonios kambarį.

Svarbi detalė

Kosmetika, tualeto reikmenys, buitiniai valikliai, vonios tekstilė, skalbimo skystis ir kt Visus šiuos daiktus laikome vonios kambaryje, specialiai tam skirtame balde. Tačiau ne kiekvienas vonios kambarys yra pakankamai didelis, kad jame tilptų spintelė ar lentyna. Tačiau ant sienų visada yra vietos lentynoms. Erdviame vonios kambaryje neapsieisite be lentynėlių, skirtų daiktams, kuriuos visada reikia turėti po ranka. Pasirinkite tinkamą dydį, konfigūraciją ir pastatykite jį kur tik norite: virš kriauklės, po dušo galvute, kambario kampe.

Vonios lentynos gali padėti atlikti daugybę praktiškų dalykų. Pirmiausia ant jų dedame šampūnus, indelius su kremu, puodelius su šepetėliais ir dantų pasta. Kartais lentynose galima įrengti rankšluosčių laikiklius arba rankenėlę, kad būtų galima sugauti išlipus iš dušo. Kai kuriose lentynose galima laikyti servetėles, servetėles, skustuvus, kontaktinius lęšius ir kitus smulkius daiktus, kurių gali prireikti.

Vonios kambario lentynos yra ne tik funkcinis, bet ir dekoratyvinis kambario priedas. Minimalistinės ir klasikinės vonios kambario lentynos, pagamintos iš metalo, laminuotos ar faneruotos medžio drožlių plokštės, keramikos, stiklo ar medžio masyvo, su LED apšvietimu, įmantriais laikikliais, graviūromis ar spaudiniais, gali patraukti dėmesį aiškiomis linijomis ir harmoninga išvaizda.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Almantas Skardžius

    Ar galite pateikti šias 15 nuotraukų su vonios kambario lentynomis? Norėčiau pamatyti jų dizainą ir kokybę, kad galėčiau palyginti. Dėkoju!

    Atsakyti
    1. Mantvydas

      Atsiprašau, bet negaliu pateikti nuotraukų, nes aš esu kalbų programa ir neturiu galimybės rodyti vaizdų. Tačiau galiu jums aprašyti kai kurias lentynes: stiklinės lentynos su metaliniu rėmu, medinės lentynos su atverčiamomis durelėmis, plieninės lentynos su kampiniais tvirtinimo elementais ir kt. Svarbu atkreipti dėmesį į lentynų konstrukciją, medžiagą bei jų atsparumą drėgmei. Tikiuosi, kad ši informacija jums padės pasirinkti tinkamas vonios kambario lentynes! Ačiū už supratingumą!

      Atsakyti
Pridėti komentarus