...

14 apvalių žurnalinių staliukų

Įrodyta, kad vos vienu ryškiu motyvu galima pakeisti visą kambarį. Tai galėtų būti kavos staliukas. Peržiūrėkite apvalių kavos staliukų įvairovę mūsų nuotraukų galerijoje.

Žurnalinis staliukas yra universalus baldas. Jis tinka visur ir visada. Dizaineriai jį giria už išskirtinę dekoratyvinę vertę ir noriai naudoja įvairių patalpų interjeruose.

Mūsų šiuolaikinių kavos staliukų asortimente rasite įvairaus stiliaus ir dizaino modelių. Ir visada yra šiek tiek madingų meno kūrinių. Paimkite apvalų kavos staliuką – Galima pamanyti, kad visi staliukai atrodo panašiai – kaip dvyniai broliai ir seserys? Niekada nebūna nuobodu! Peržiūrėkite mūsų nuotraukas ir įsitikinkite patys.

Šiuolaikiniai kavos staliukai gali atlikti daug naudingų funkcijų. Priklausomai nuo dydžio ir dizaino, apvalų kavos staliuką galima naudoti kaip valgomojo stalą svetainėje, spaudos slėptuvę, vitriną arba telefono ir šeimos nuotraukų rėmelių laikiklį.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Karolis

    Kiekvienam interneto vartotojui yra svarbu sau patogiai dirbti. Taigi, mano klausimas būtų – kokia yra šių 14 apvalių žurnalinių staliukų nauda ir kur juos galima įsigyti?

    Atsakyti
  2. Algirdas Norkūnas

    Kokia tai medžiaga, iš kurios pagaminti šie 14 apvalių žurnalinių staliukų? Ar gali būti jie tinkami tiek namams, tiek biurui? Ar jų dydis yra vienodas ar skiriasi? Norėčiau sužinoti daugiau informacijos apie juos ir jų galimą paskirtį. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus