...

15 baldų komplektų moksleiviams

Dar ne darželinukas, dar ne suaugęs. Kaip įrengti vaiko kambarį? Dizaineriai ir gamintojai siūlo funkcionalius baldus, kurie "auga" kartu su vaiku.

Kuo mokykliniai baldai skiriasi nuo ikimokyklinių baldų? Pagrindinis skirtumas tas, kad dabar vaikų kambaryje yra visa darbo vieta: stalas ir kėdė, pageidautina su reguliuojamu aukščiu. Mokykliniai baldai namams taip pat apima lovą, spintą, lentyną ar lentynas. Zeitgeist- Daugiau kompiuterių modulių. Moksleivių kambario baldai išlieka šviesūs ir linksmi, tačiau funkcionalumo požiūriu tai beveik suaugusiųjų rinkinys. Mokyklinio amžiaus vaikams skirti baldai dažnai perkami augimui, todėl gamintojai į tai atsižvelgia kurdami daiktus transformatorius, kurie gali "augti" kartu su savo vaiku ir atverti naujas galimybes.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Brigita Kučinskaitė

    Ar šie baldų komplektai tinkami tinkami tiek pradinukams, tiek vyresniems moksleiviams? Ar turite specialių komplektų, skirtų mažiau vietos turinčioms patalpoms? Ar galima juos pritaikyti pagal mūsų interjero stilių? Ar tarp komplektų yra skirtingų spalvų pasirinkimų? Ar yra kokių nors nuolaidų moksleiviams arba mokykloms? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus