...

25 kavos staliukai ant ratukų

Tiems, kurie mėgsta savo gyvenamąją erdvę apstatyti dažniau nei kartą per metus, kavos staliukai ant ratukų yra puikus sprendimas. Juos galima perkelti ne tik į vieną kambarį, bet ir į visą namą.

Kavos staliukai buvo pirmieji baldai ant ratukų, Tai buvo Prancūzijoje. Iš pradžių tai turėjo įtakos tik serviravimo modeliams, tačiau vėliau šis judrumas prireikė ir kavos staliukams.

Ką suteikia kavos staliukas ant ratukų? Jums nereikės atlikti jokių papildomų kūno judesių. Paprasčiausiai vieną kartą pakraukite kavos staliuką ant ratukų ir perkelkite jį netoli tos vietos, kur norite patogiai sėdėti, pavyzdžiui, ant sofos ar fotelio. Jame galima patogiai mėgautis skaitymu ar kitomis ramaus poilsio akimirkomis.

Kitas ne mažiau svarbus kavos staliukų ant ratukų privalumas yra tas, kad juos galima laisvai perkelti tiek viename kambaryje, tiek visame bute. Stalo apstatymą galite keisti net kas savaitę, įdėdami nedaug pastangų!

Siekiant užtikrinti, kad kavos staliukai ant ratukų nepradėtų judėti savaime, juose paprastai įrengiamas specialus apsauginis mechanizmas, blokuojantis savavališką ratukų judėjimą. Bėgant metams ratukai iš funkcinių tapo dekoratyviniais. Kai kurie žurnaliniai staliukai orientuoti į žurnalinį staliuką.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Gintarė Norkūnaitė

    Ar 25 kavos staliukai ant ratukų yra labai patogūs ir naudingi? Ar patirtumėte praktinių privalumų juos naudojant? Ar jie lengvai juda ir saugūs? Norėčiau sužinoti daugiau apie šiuos staliukus, kad galėčiau nuspręsti, ar jie tinka mano poreikiams. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus