...

13 dažytų medinių virtuvės fasadų

Virtuvės baldai iš medžio yra nesenstantys ir pasenę. Klasikinio stiliaus medžio masyvo frontai neturi konkurencijos. Gamintojai skiria ypatingą dėmesį dekoravimui ir dažymui.

Nesenstantis medžio grožis

Kadangi dėl savo praktinių ir estetinių savybių mediena yra išskirtinė medžiaga, medžio masyvo komplektai turi ypatingą statusą. Priekinė dalis yra veidas Virtuvės įrenginys. Dėl jų virtuvė atrodo puikiai. Medžio masyvo virtuvės frontus taip pat galima įsigyti kaip atskirą įrenginį, kurį galima sumontuoti prie plytelėmis išklotos spintelės. Medžio masyvo fasadai sudaro kambario pagrindą ir suteikia virtuvės interjerui norimą eleganciją ir statusą.

Kietosios medienos baldų gamintojai labai vertina medžio masyvo fasadų puošybą. Klasikiniai priekiai puošti raižytais ornamentais ir patinuoti, kad atrodytų senoviškai. Aplinkai nekenksmingos spalvos, vandens pagrindu pagaminti netoksiški dažai, išryškinantys natūralią medienos tekstūrą, taurių spalvų lakai ir apdailos vaškai. Dažyto kaimiško stiliaus mediniai priekiai sujungia klasikinį rafinuotumą ir kaimišką žavesį. Rankomis apdirbti medžio masyvo fasadai su kaltomis detalėmis suteikia virtuvei saulėtos Italijos, ramaus Provanso ar senos geros Anglijos atmosferą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Mantas Norkūnas

    Kokioje spalvų paletėje šie fasadai dažyti?

    Atsakyti
Pridėti komentarus