13 Plastikiniai virtuvės fasadai

Glamūrinis blizgesys, šepetys, akmens ir medžio imitacija – su plastikinėmis virtuvėmis įmanomas bet koks dekoratyvinis efektas. Geriausios plastikinės virtuvės – žr. nuotraukas toliau.

Daugybė plastiko veidų

Plastikas pasižymi dideliu funkciniu tvirtumu, atsparumu vandeniui ir karščiui, ilgalaikiu patrauklumu ir puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis. Nenuostabu, kad plastikinės virtuvės yra praktiškos ir stilingos. Plastikas yra pigi medžiaga, nes yra naudingas. Taigi net ir dizaino virtuvės iš plastiko kartais kainuoja gana protingai. Iš plastiko pagamintos virtuvės yra labai universalios estetiniu požiūriu. Plastikiniai virtuvės fasadai gali būti įvairių spalvų ir atspalvių, matiniai arba blizgūs. Blizgūs paviršiai atrodo itin madingai, o matiniai ramus ir konservatyvus. Taip pat iš plastiko pagamintus virtuvės fasadus galima imituoti medžiu, akmeniu, popieriumi, oda ir metalu. Ne tik nuotraukose, bet ir "gyvai Plastikines imitacijas sunku atskirti nuo medžiagos. Skirtingų stilių nuotraukų komplektai rodo, kad plastikiniai baldai gali pabrėžti aukštą interjero statusą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Renata Daukšaitė

    Ar 13 plastikinių virtuvės fasadų skaičius nurodo jų kokybę ar tiesiog problema, su kuria susiduria skaitytojas?

    Atsakyti
Pridėti komentarus