...

16 vaikiškų žaidimų kėdžių

Dizainerių ir gamintojų pastangų dėka kėdės-transformeriai vaikams atrodo vis neįprastesni, nes jų užduotis – lavinti vaikų vaizduotę.

Vaikams skirta supamoji kėdė Tradicinis, bet toli gražu ne vienintelis žaismingas baldų variantas. Dizainerių ir gamintojų pastangomis dabar vaikiškus fotelius galima reguliuoti ir išardyti, kėdę galima paversti foteliu, taburetę – sofa, o sofos gali būti pagamintos iš baltų audinių ir supamieji krėslai nebeatrodo kaip įprasti arkliai, menininkai stengiasi juos padaryti kuo neįprastesnius ir įmantresnius. Tačiau gamintojai kruopščiai dirba ne tik prie žaidimų baldų išvaizdos ir dizaino, bet ir prie jų kokybės. Vaikų supamoji kėdė gaminama atsižvelgiant į vaiko ūgį, apmušalams naudojami specialiai sertifikuoti audiniai ir kailiai vandens pagrindo lakas.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Nerijus Petrauskas

    Ar šie vaikiški žaidimų kėdės yra tinkamos visų amžiaus grupių vaikams?

    Atsakyti
Pridėti komentarus