...

19 apvalių lovų jūsų interjerui

Kova su šiuolaikinio miegamojo interjero stereotipais – pasirinkite apvalią lovą. Geriausių apvalių lovų modelių tyrimas redakcinėje nuotraukų atrankoje.

Karališkoji lova

Stačiakampio formos lova yra patogi, nes ją galima pastatyti prie sienos arba pastumti į kampą. Sutinku, geriausias pasirinkimas ankštiems miegamiesiems. O jei miegamasis yra didelis ir nereikia taupyti vietos? Tada lova gali tapti pagrindiniu interjero akcentu, stilingu akcentu, kuris trauks akį, stebins ir džiugins. Pasirinkime originalius baldus, kad sukurtume nepaprastą miegamąją erdvę. Atrodo, kad tokiais atvejais puikiai tinka apvali lova interjeras nebebūtų kaltinamas, kad yra įprastas.

Apvali lova interjere visada šiek tiek šokiruoja: jokių kampų ir standartinių siluetų, prie kurių esame pripratę. Lygių linijų, įdomių formų, madingo stiliaus ir daug galimybių eksperimentuoti su miegamuoju. Apvali lova tiesiog verčia norėti ją pastatyti kambario centre, o visus kitus daiktus ir aksesuarus paversti jos palydovais. Taip pat priimtinas įprastesnis išdėstymas prie sienos ar kampe Svarbu, kad aplink apvalią lovą būtų pakankamai vietos baldams ir laisvam judėjimui.

Atminkite, kad apvali lova užima dvigubai daugiau vietos interjere nei stačiakampė. Todėl kartais jis atrodo gremėzdiškesnis. Masyvumo efektą galima sušvelninti pasirinkus minimalistinę lovą ( su žemu rėmu, siauru čiužiniu ) arba "plūduriuojančią ore" ( modelis ) su viena pėda centre;.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Greta Gudavičiūtė

    Kokį stilių ir dizainą rekomenduojate pasirinkti, kad susitvarkytume su 19 apvaliomis lovomis interjere? Ar galbūt turite kokių nors idėjų ar patarimų, kaip pritaikyti šias lovų formą ir įsčių dydį, kad viskas atrodytų harmoninga ir funkcionalu? Labai dėkinga už bet kokius pasiūlymus ar nuomones!

    Atsakyti
Pridėti komentarus