...

20 baldų iš JAV

Rusijoje tradiciškai žinomi ir mėgstami Europos baldų ir interjero įrangos gamintojai. JAV gamintojai dažniausiai atsižvelgia į savo tėvynainių pageidavimus, todėl jų gaminiai skiriasi nuo europietiškų, tačiau jie gali sudominti ir Rusijos vartotojus. Atrinkome įdomiausius modelius.

Amerikoje yra nemažai gamintojų, gaminančių skirtingų stilių ir medžiagų, tačiau galima daryti tam tikrus apibendrinimus. Pirma, Amerikos visuomenė yra labai konservatyvi, ir tai daro didelę įtaką JAV baldų išvaizdai. Visi objektai yra daug masyvesni, aukštesni, platesni, gilesni ir didesni nei jų europietiški atitikmenys. Taip pat apdailos medžiagos – Jokių progresyvių raštų ir ryškių spalvų. Amerikos pirkėjai renkasi neutralius rudus atspalvius, natūralius audinius, odą ir akmenį. Vengiama įmantrių raštų. Amerikietiški šviestuvai paprastai gaminami iš metalo. Visos jos elegantiškos ir nesenstančios.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Mantas Butkus

    Ar kas nors žinote, kaip galima gauti informacijos apie šiuos JAV baldų siuntinius? Norėčiau sužinoti, ar yra kokių nors svetainių ar bendrovių, kurios gali pasiūlyti daugiau detalių apie šį pasiūlymą. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus