...

20 juodai baltų virtuvių

Daugelis gamyklų gamina juodai baltų virtuvių kolekcijas. Moduliai gali būti derinami, kad sukurtų kontrastingą rinkinį. Vyraujanti spalva būtų juoda arba balta? Redakcijos nuotraukų galerijoje ieškokite jums patinkančių pavyzdžių.

Rinkdamiesi kontrastingą juodai baltą virtuvę, turėtumėte iš karto pagalvoti apie spalvų pusiausvyrą. Kurį iš jų geriausia padaryti pagrindiniu?? Štai 21 virtuvės komplektas su skirtingu juodos ir baltos spalvų balansu.

Kokius prietaisus galima įmontuoti į juodai baltą virtuvę? Mano nuomone, prietaisų pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo virtuvės stilistikos. Klasikinėse virtuvėse mėgstu naudoti ILVE prietaisus. Jos priekiai gali būti nudažyti įvairiomis spalvomis. Šiuolaikiniame stiliuje man nepriimtinos baldų spalvos, todėl savo virtuvėje mieliau renkuosi juodus arba chromuotus prietaisus.

Kokius prietaisus galima naudoti juodai baltoje virtuvėje? Mano nuomone, prietaisų pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo virtuvės stiliaus. Klasikinėje virtuvėje mėgstu naudoti ILVE prietaisus. Priekines dalis galima dažyti įvairiomis spalvomis. Kalbant apie modernizmą, nesirenku paprastų spalvų schemų ir virtuvėje renkuosi juodus arba chromuotus prietaisus.

Paslėpti

Dominuojanti spalva – juoda

Juodai balta virtuvė. Jokių atspalvių, tik grynos spalvos! Šiandien kiekvienas gali sau leisti juodai baltą virtuvę. Tačiau sunku išsirinkti tolygiai išdėstytą virtuvę Dažnai dominuoja viena iš kontrastingų spalvų. Tai aiškiai matyti iš mūsų atrinktų nuotraukų.
Taigi tipiškoje juodai baltoje virtuvėje, kurioje dominuoja juoda spalva, paprastai įrengiamos tamsios apatinės spintelės ir šviesios viršutinės spintelės. Tai natūralu: balti pakabinami baldai atrodo lengvi, o juodi grindų baldai – sunkūs ir tvirti. Arba atvirkščiai spustelėkite nuotrauką ir pasirinkite vieną iš parinkčių.

Virtuvėje, kurioje vyrauja tamsūs baldai, reikia daug dirbtinio apšvietimo. Dėl šviesos trūkumo namų šeimininkėms sunku dirbti.

Vyraujanti spalva Balta

Balta ir juoda virtuvė. Šviesus kambarys su kontrastingų spalvų baldais atrodo ypač erdvus ir elegantiškas, jei dauguma baldų fasadų yra balti. Kokia yra tipiška juodai balta virtuvė?? Šviesu: lentynos ant sienų, stulpinės spintelės su integruotais prietaisais, salos blokas viduryje. Tamsus: spintelių pora, stalviršis ar bufetas su baltu priekiu. Galimi ir kiti variantai: ieškokite juodai baltų virtuvių toliau pateiktoje nuotraukoje.

Blizgūs priekiai atspindi šviesą ir vizualiai padidina erdvę. Tačiau tam, kad sukurtumėte tokį efektą, nereikia daug juodos spalvos.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Jurga Petrauskaitė

    Kiek daugiau informacijos galite pateikti apie šias 20 juodai baltų virtuvių? Ar tai yra nauja virtuvės dizaino tendencija? Ir kodėl jie yra juodai balti, o ne spalvingi?

    Atsakyti
Pridėti komentarus