...

20 lagaminų ir triračių

Šiuolaikinės moters buduaras neįsivaizduojamas be specialių baldų – buduaro arba buduaro. Mes atrinkome kai kurių karščiausių šiandienos tualetinių staliukų modelių nuotraukas.

Tualetiniai staleliai laikomi geriausiais "moterų kampelio" baldais, kur moterys prieš išeidamos į viešumą pasipuošia. Triliardai, tualetiniai staleliai ir lagaminai neprarado savo aktualumo ir po daugelio šimtmečių. Kita vertus, šiuolaikinės madingos moterys mielai įrengia savo miegamuosius ir drabužines su tualetiniais staliukais Šios baldų konstrukcijos yra nepakeičiamos, kai reikia laikyti kosmetiką ar tepti makiažą. Prie tualetinių staliukų ir tualetinių reikmenų spintelių pritvirtinti dideli veidrodžiai, o ant pjedestalų įrengti stumdomi stalčiai, kuriuose galite laikyti rožinius, pudrą, blakstienų tušą ir kvepalus.

Miegamojo tualetiniai staliukai, nepaisant jų universalumo, yra gana kompaktiški ir gali būti tiek linijinių, tiek kampinių modelių. Dėl išmanios ergonomikos tualetiniai staliukai tinka miegamajame, net jei jame nėra daug papildomos erdvės.

Miegamojo tualetiniai staleliai, kaip aristokratų kasdienio gyvenimo atributai, ypač dažnai gaminami klasikiniu stiliumi. Tačiau jų funkcionalumas taip pat puikiai tinka šiuolaikiniam interjerui. Todėl dizaineriai kuria groteles ir trobesius iš šiuolaikinių medžiagų su minimaliomis dekoratyvinėmis detalėmis.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Vytas

    Kokiu tikslu skaitytojui šis tekstas suteikė informaciją apie 20 lagaminų ir triračių? Ar jie yra kažkam parduodami, ar tai tik skaitytojui pateikta atsitiktinė informacija?

    Atsakyti
  2. Arvydas Kavaliauskas

    Ar tai yra prekių sąrašas? Ar jie ieško ką nors pirkti, parduoti ar galbūt tik interneto ieško informacijos?

    Atsakyti
Pridėti komentarus