...

21 mažas virtuvės stalas

Nedidelis stalas – dovana kuklioms virtuvėms. Peržiūrėkite, kokius modelius siūlo šiuolaikinių baldų gamintojai.

Mažas, bet išmanus

Virtuvėje ne visada užtenka vietos, kad būtų galima sutalpinti visą virtuvės stalą Virtuvė ir valgomojo stalas viename… Čia praverčia nedidelis virtuvės darbastalis. Neretai mažuose staliukuose montuojama transformavimo sistema. Kelios paprastos manipuliacijos ir mažas transformatorinis stalas tampa tikru virtuvės valgomojo stalu. Dažnai pasitaiko nedidelis virtuvės stalas su sulankstomu stalviršiu. Geras šio modelio privalumas yra tas, kad prireikus galite jį greitai sulankstyti ir padėti į šalį.

Nedidelis virtuvinis stalas gali būti labai patogus, nepaisant jo mažo dydžio. Neabejotinas nedidelio stalo privalumas yra tas, kad jį galima lengvai perkelti iš vieno kampo į kitą, iš vieno kambario į kitą. Šiltuoju metų laiku šį stalą galima lengvai išnešti į sodą ar balkoną ir surengti lauko arbatos vakarėlį.

Šiuolaikinės virtuvės stalai gali turėti tiek pažįstamą klasikinę išvaizdą, tiek visiškai fantastiškus kontūrus. Tačiau, nepaisant dizainerių išradingumo, turime pripažinti, kad universaliausi buvo ir tebėra maži kvadratiniai virtuvės stalai Jų nuotraukas taip pat galite pamatyti mūsų pasirinkime. Tai išmani alternatyva apvaliems ir įmantriems stalams – jie užima labai mažai vietos ir geriau išnaudoja turimą grindų plotą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Vytenis

    Kokioje spalvoje yra šis mažas virtuvės stalas?

    Atsakyti
  2. Giedrius Kavaliauskas

    Ar 21 mažas virtuvės stalas turi ištraukiamą staliuką, kuris padidintų jo tūrį?

    Atsakyti
Pridėti komentarus