...

24 virtuvės iš Vokietijos

Jei norite turėti modernią ir funkcionalią aukščiausios kokybės virtuvę, rekomenduojame Vokietijos gamintojus. Mūsų atrinktose nuotraukose vokiečių virtuvės pristatomos nacionaliniame kontekste.

Vokiška kokybė

Bet kurios šalies produktus galima atpažinti pagal skiriamuosius ženklus. Virtuvės baldai iš Vokietijos pasižymi tradicine vokiška kokybe ir pažangiausiomis technologijomis. Daugumoje Vokietijos virtuvės baldų gamyklų įrengtos itin modernios mašinos.

Modernios virtuvės Vokietijoje – Šiuolaikinėms vokiškoms virtuvėms būdingi dideli stalčiai, platūs stalčiai, aukštos spintelės su integruotais prietaisais ir sklandžiai veikiantys mechanizmai. Daugelyje modelių įmontuoti jutikliniai valdymo skydeliai, kuriuos galima prijungti prie namų ir virtuvės elektroninių valdymo sistemų. Dauguma eksportuojamų vokiškų virtuvių yra modernaus stiliaus virtuvės, skirtos didelėms erdvėms, aprūpintos naujausiomis technologijomis.

Tačiau itin modernios Čekijos virtuvės turi daug privalumų ir trūkumų nėra vienintelė baldų pramonės mada Vokietijoje. Vokiečiai ne mažiau nei šiuolaikines technologijas vertina komfortą. Šia kokybe visiškai pasižymi Vokietijoje pagaminti virtuvės stalviršiai – klasikinis ir kaimiškas stilius.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Vaidas Norkūnas

    Ar galite pasidalinti patarimais apie geriausius maisto produktus, gaminamus Vokietijoje, bei patiekalus, kurie verti išbandyti iš šios virtuvės?

    Atsakyti
Pridėti komentarus