...

24 virtuvės su pusryčių baru

Baro prekystalis – stilingas akcentas, vis labiau populiarėjantis tarp interjero dizainerių. Juo galite paversti įdomiu net ir patį paprasčiausią kambarį.

Žiūrint į virtuvių su pusryčių baru nuotraukas sunku neužsikrėsti dizainerių ir gamintojų entuziazmu. Kam tai tinka?
Dažniausiai baro stalviršis įrengiamas virtuvėje ir svetainėje. Šiuo atveju tai puikiai išsprendžia zonų nustatymo problemą. Tačiau baras taip pat tinka ir izoliuotoje virtuvėje. Klasikinio išplanavimo atveju stalviršis turi būti 110-115 cm virš grindų, su aukštomis taburetėmis. Baro stalviršis taip pat gali būti virtuvės salos dalis. Padalintas į du lygius dizainas leidžia atskirti darbo zoną nuo likusios kambario dalies Iš valgomojo zonos.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 3
  1. Tadas

    Kokios yra virtuvės su pusryčių bara privalumai ir ar patartumėte ją turėti namuose?

    Atsakyti
  2. Gintaras

    Ar galiu gauti daugiau informacijos apie šią virtuvę su pusryčių baru? Norėčiau sužinoti, kokie patiekalai yra pasiūlomi, ar yra vegetariškų variantų, kokios yra darbo valandos ir ar reikia rezervuoti vietą. Ačiū!

    Atsakyti
  3. Marius Gricius

    Ar virtuvė su pusryčių baru yra atvira kasdien, ar tik rytą? Ar meniu yra įvairių valgių pasirinkimas? Ar galima čia užsisakyti tik pusryčius arba visus patiekalus per dieną? Kiek patiekalų meniu paprastai turi? Kokia yra vidutinė kaina už patiekalą? Ar galima rezervuoti staliuką? Ar siūlomi veganiški patiekalai? Ačiū už atsakymus!

    Atsakyti
Pridėti komentarus