...

25 modernios virtuvės

Šiuolaikinės virtuvės kartais yra paprastos, kartais ekstravagantiškos, bet visada ergonomiškos ir funkcionalios.

Madinga virtuvė

Nuotraukų redakcijos atrinktiems virtuvės baldams būdingas dekoratyvinis glaustumas, funkcionalumas ir ergonomiškumas, t. . jis turi pagrindinius šiuolaikinio stiliaus bruožus. Kalbėsime apie šiuolaikines virtuves ir kartu susipažinsime su modelių įvairove.

Šiuolaikinės virtuvės nuotraukoje atrodo išraiškingai ir architektūriškai. Jie komplektuojami su stačiakampio formos atlenkiamais ir ant grindų statomais baldų moduliais, kuriuos galima išdėstyti maksimaliai atsižvelgiant į ergonomiškumą. Šiuolaikinės virtuvės dažnai papildomos salų ar pusiau salų stalais ir baro stalviršiais, kurie suteikia joms dar daugiau estetinio ir funkcinio patrauklumo.

Šiuolaikinių virtuvės komplektų spintos ir stalčių spintelės pagal kliento pageidavimą komplektuojamos su norimo dydžio ir konfigūracijos lentynomis. Durys ir stalčiai užsidaro švelniai ir tyliai – stumdomas strypas, dujinė spyruoklė ir reguliuojami vyriai leidžia juos uždaryti vos prisilietus. Pjaustymo stalų stalviršiai gaminami iš gražių ir patvarių medžiagų, pavyzdžiui, natūralaus ar sintetinio akmens, keramikos, plieno ir grūdinto stiklo. Struktūrinio lengvumo ir išskirtinumo virtuvės baldams suteikia įmontuotas apšvietimas, neįprasto dizaino furnitūra arba jos visiškai nėra.


Šiame leidinyje naudojama šaltinio medžiaga


Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Milda Gudaitė

    Kokie yra pagrindiniai modernių virtuvių bruožai šiomis dienomis? Kokių naujų technologijų ar dizaino sprendimų žmonės dažniausiai naudoja savo virtuvėse? Kokias ypatybes turėtų turėti moderni virtuvė, kad ji būtų funkcionali ir patraukli? Gal galite pasidalinti savo sužinojimais ir patarimais apie modernias virtuves? Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus