...

26 rašomųjų stalų ir spintų modeliai

Stalčiai ir biurokratai puošia namus jau tris šimtmečius ir vis dar yra stiprūs. Klasikiniai ir modernizuoti šių baldų modeliai, kuriuos surinkome nuotraukų redakcijoje.

Laiškų rašymas

Jūs – Konservatyvus ir nori naudotis savo epistoliniu stiliumi tradiciniu būdu, ignoruodamas kompiuterį. Tada biurai ir sekretoriai.. tai jūsų baldai. XVII a. Prancūzijoje išrasti biurai ir sekretoriatai buvo naudojami korespondencijai saugoti ir laikyti.

Dizainas puikiai atitinka šių baldų paskirtį – Juose įrengtos lentynos, raktais rakinami stalčiai popieriui ir rašalui laikyti. Laiškus galite rašyti tiesiai iš ištraukiamos lentynos arba atlenkiamo dangčio, esančio ant biurų ir sekreterų. Šiais laikais šie baldai yra klasikiniai interjero elementai. Gyvenamajame kambaryje, miegamajame ar kabinete jie visada tiks, ypač jei kambarys įrengtas pagal tam tikrą istorinę epochą.

Šiandieniniai gamintojai tiksliai atkartoja senovinius biurus ir sekreterus, naudodami tas pačias medžiagas ir dekoravimo būdus. Biuras gerokai skiriasi nuo sekretero. Biuras.. tai stalas su antstatu, o spintelę ar komodą su ištraukiama lentyna vadiname.

Būtų klaidinga biuro stalus ir sekreterus laikyti tik antikvariniais baldais. Modernaus stiliaus biuras.. tai funkcinės konsolės ir stalai su stalčiukais, paslėptais stalviršiuose ir konstrukcijų kojelėse. Ypač vertinama tų, kuriems tenka daug dirbti su popieriumi.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Ingrida Gediminaitė

    Ar galite nurodyti, kur galima rasti 26 rašomųjų stalų ir spintų modelių sąrašą? Galbūt turite kokią informaciją apie juos? Būčiau labai dėkingas už bet kokią pagalbą.

    Atsakyti
Pridėti komentarus