...

4 išmaniuoju telefonu valdomos technologijos modeliai

Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai veikia visą parą. Tačiau ją galima naudoti ne tik dalijantis "patinka" ir darant asmenukes. Apžvelkime keturis prietaisus, kuriuos galima valdyti iš telefono. Tiesą sakant, gamintojai šias funkcijas dabar diegia ir į naujus gaminius.

Nuotraukoje: "Samsung" skalbyklė WW12H8400EX/LP.

Skalbimo mašina

Nuotraukoje: "Planika" biožidinys "Fire Line Automatic III".

Biokanal

Nuotraukoje: HP Officejet Pro 8600 serijos spausdintuvas.

Serijos spausdintuvai

Nuotraukoje: LG X-Boom Cube ( OM5540 ) iš LG.

Nešiojamoji mini sistema "LG X-Boom Cube" ( OM5540 ) leidžia surengti vakarėlį, kur tik norite. Naudojant "Bluetooth" ir NFC, garso sistema groja mėgstamus hitus tiesiai iš jūsų išmaniojo telefono. Atsisiuntę LG "Bluetooth Remote" programėlę galite paversti telefoną garso sistemos nuotolinio valdymo pultu: padidinti garsą, persukti atgal, įjungti foninį apšvietimą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Mantas Kavaliauskas

    Gal galite patarti apie geriausius 4 išmaniuoju telefonu valdomos technologijos modelius? Kokie yra jų privalumai ir trūkumai? Kokia yra jų kaina ir ar jie yra patikimi? Ačiū už pagalbą!

    Atsakyti
Pridėti komentarus