...

13 antikvarinio stiliaus vonios kambario lentynų

Vonios kambario stovas – daugiafunkcinis priedas. Jį galite naudoti chalatui ar rankšluosčiui pakabinti. Jis taip pat puikiai tinka ir kaip dekoratyvinis priedas.

Rankšluosčiams ir chalatams

Apstatykite vonios kambarį baldais tai tikrai gera idėja. Deja, tai ne visada įmanoma: įprastame vonios kambaryje paprastai užtenka vietos tik būtinai įrangai. Tačiau spintas ir lentynas galima pakeisti lentynomis. Rankšluosčius, chalatus ir drabužius galima pakabinti ant pakabų ir kabliukų.

Vonios lentynėlės Patogus ir funkcionalus priedas. Juos galima lengvai pritvirtinti, pakabinti ant sienos bet kurioje kambario vietoje arba net pakabinti ant durų. Kad ir kiek kabliukų turėtumėte, jų visada galima pridėti prie sieninės kolekcijos.

Vonios lentynėlės dažniausiai gaminamos iš nerūdijančio plieno – vandeniui atsparios ir patvarios medžiagos. Todėl jie yra tvirti ir gali išlaikyti net sunkių frotinių chalatų ir šlapių rankšluosčių svorį. Kabliukuose galima įrengti vieną arba du kabliukus. Ir jų dizainas yra kito pokalbio tema.

Mūsų senovinio stiliaus drabužių kabyklos parodytos čia. Įmantraus dizaino, poliruoti arba grubiai apdoroti blizgiu chromu, žalvariu, variu, bronza ar net auksu, šie vonios kambario kabliukai traukia akį bet kuriame vonios kambaryje. Jei jums nepakanka sieninių kabliukų, o jūsų vonios kambario dydis leidžia, galite įsigyti papildomą natūralaus medžio kabyklą grindims su lentyna vonios reikmenims ir rankšluosčių laikikliu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Nerijus Varnas

    Ar šios 13 antikvarinio stiliaus vonios kambario lentynos yra visos įskaitant veidrodį ir veidrodžio apšvietimą, ar tai tik lentynos be kitų elementų?

    Atsakyti
Pridėti komentarus