...

13 išradingo dizaino pakabų

Kabyklos reikia visur – prieškambaryje, vonios kambaryje ir virtuvėje. Tačiau kam tvirtinti prie sienos neoriginalią kabyklą, jei galite pasiimti dizainerio sukurtą kabyklą?! Jis gali tapti puošmena.

Pakabos ir pakabos

Ant sienos tvirtinamas drabužių stovas Būtinas dalykas, bet, regis, nesuderinamas su interjero dizainu. Kas nori sugadinti išskirtinę tapetais išklijuotą sieną nereikšmingu kabliuku? Dizaineriai kūrybiškai apgalvojo drabužių kabyklos dizainą ir eksperimentavo su jos išvaizda. Šių eksperimentų rezultatus galite pamatyti redakcijos nuotraukų galerijoje.

Sieninės drabužių pakabos būna įvairių modelių, tačiau visi jie turi vieną bendrą bruožą – neįprastas dizainas. Medžių šakų, kamienų su spygliais, šviestuvų su gaubtais, sulenktų metalinių juostelių ar minkštų veltinio kūgių formos kabliukai ne tik atrodo neįprastai, bet ir yra gana patogūs naudoti. Rūbų lentyną galima pailginti ir padaryti erdvesnę, o rūbų lentynos šviestuvas gali apšviesti kambarį. Laikrodžių pakabos "laikikliai" Drabužių kabykla su didmiesčio siluetu yra tiesiog įdomus interjero akcentas.

Nebūtina gręžti skylių plytelėse kabliukams: kodėl gi neįrengus vonios kambaryje ar virtuvėje paltų kabyklos su siurbtuku?. Ant prie sienos pritvirtintų metalinių pakabų galima pakabinti vieną ar du drabužius.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Jurga Petrauskaitė

    Kokiomis spalvomis ir iš kokių medžiagų yra 13 išradingo dizaino pakabų? Ar yra galimybė pasirinkti skirtingų stilių pakabų? Ar tokius pakabų komplektus galima rasti internete?

    Atsakyti
Pridėti komentarus