...

13 stalinių veidrodžių

Stalo veidrodį rinkitės tokį, kad juo būtų patogu naudotis. Galite įsigyti bet kokio dydžio ir formos veidrodį su žvakių šviesa ir kitais priedais.

Mano šviesa, mano veidrodis

Nė viena moteris negali apsieiti be tualetinio staliuko ar bent jau stalinio veidrodžio. Ir jums bus daug patogiau, jei jis pateikiamas ne viename egzemplioriuje. Prieš išeidami gerai pažvelkite į didelį sieninį veidrodį. Stalo veidrodis praverčia, kai reikia užtepti ar nuvalyti makiažą.

Stalo veidrodis turi būti patogus naudoti. Tegul niuansuotai matosi jūsų veidas. Kad geriau matytumėte savo atspindį, veidrodį galite pastatyti prie lango arba įsigyti stalinį veidrodį su apšvietimu ir mėgautis puikia šviesa grožio procedūroms.

Šiuolaikiniai staliniai veidrodžiai yra funkcionalūs ir gražūs: yra dviejų ir trijų sparnų modeliai, didinantys, besisukantys modeliai, dvipusiai, papildyti stalčiais ir tiesiog labai neįprasta apdaila. Stalo veidrodis, kaip ir bet kuris kitas interjero aksesuaras, turėtų būti pritaikytas prie kambario stiliaus. Antikvariniai veidrodžiai ir veidrodžiai gražiuose mediniuose rėmuose, sidabro amalgama, rankų darbo, puikiai atrodo klasikinėje aplinkoje. Šiuolaikiniam interjerui galite įsigyti veidrodį be jokių ypatingų dekoratyvinių puošmenų, bet stilingą ir praktišką – plastikiniame arba alavo rėme, ant stovo arba sumontuotą tarp dviejų laikiklių.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Milda Kavaliauskaitė

    Ar tai knyga apie 13 stalinius veidrodžius? Kokia šios knygos tema? Ar ji nagrinėja tik šiuos veidrodžius arba atskleidžia šiek tiek daugiau? Ar jūs rekomenduotumėte ją skaityti?

    Atsakyti
Pridėti komentarus