...

15 modernių šviestuvų

Visada malonu papuošti namus žvakėmis. Pasirinkite gražų, modernų arba klasikinį žvakidės stilių.

Uždekite žvakę

Anksčiau pagrindinis apšvietimo elementas buvo žvakidė su žvakėmis, kol dar nebuvo dujinių ragų ir elektros lempų. Šiais laikais žvakių nebereikia, nes kiekviename namų kambaryje yra šviestuvų, sieninių ir grindų lempų. Tačiau kartais degančios žvakės yra tiesiog būtinos, jau vien dėl romantiškos, intymios atmosferos, kurią jos gali sukurti prie stalo ar tamsiame kambaryje.

Žvakės gali papuošti židinio atbrailą, palangę, komodą… Jie praverčia svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje… Kad vaškas nesugadintų baldų, žvakės turėtų būti dedamos į žvakides. Žvakidė – tai žvakidė su vienu ar keliais ragais. Jį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą ir perkelti iš vieno kambario į kitą.

Šviestuvas atrodo labai spalvingas ir dažnai tampa vienu iš pagrindinių interjero dekoratyvinių akcentų. Mūsų nuotraukų galerijoje rasite šiuolaikinių dizainerių sukurtų modelių. Kai kurie iš jų išsaugojo senovinę estetiką tai stilizuotos marmurinės figūrėlės arba bronzinės žvakidės. Kiti įdomūs savo drąsiu, novatorišku dizainu ir pasirinkta medžiaga ( tamsintas stiklas, chromuotas metalas, keramika ).

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Ieva Rimkutė

    Kokie yra 15 modernių šviestuvų, apie kuriuos šiame tekste kalbama?

    Atsakyti
Pridėti komentarus