...

24 užuolaidų ir užtemdymo užuolaidų variantai

Rinkdamiesi lango apdailą, atsižvelkite į funkcinę kambario ir pačių užuolaidų reikšmę, lango formą ir dydį, bendrą interjero spalvinį sprendimą.

Užuolaidos atsirado dar viduramžiais. Tuo metu šios tankios ir sunkios užuolaidos buvo naudojamos kaip draperijos virš durų, o pagrindinė jų paskirtis buvo apsaugoti nuo skersvėjų ir ryškios šviesos bei izoliuoti garsą.

Užuolaidos vis dar atlieka savo praktinę funkciją, tačiau taip pat yra svarbus dekoratyvinis elementas. Dabar jie daugiausia naudojami langams dekoruoti. Užuolaidas gali sudaryti vienas arba du skydai, jos gali būti viensluoksnės, dvisluoksnės arba trisluoksnės. Paprastai jie papildomai puošiami įvairiais aksesuarais – kutais, kutais, aplikacijomis, apvadais, apvadais, pynėmis ir kt.. Užuolaidas dažnai galima derinti su tiuliu, roletais, langeliais. Kitas išskirtinis šio tipo žaliuzių bruožas gražus pamušalas.

Užuolaidų užvalkalai skirstomi pagal audinio tipą. Jie būna aksominiai, šilkiniai, šeniliniai, atlasiniai… Kitų tipų užuolaidos, pagamintos iš tankių audinių, atrodo taip pat įspūdingai. Tai gali būti romėnų, prancūzų, austrų kalbos. Sunkių audinių užuolaidos ir žaliuzės Rasite tikrą laimikį savo namų langų dizainui, o mūsų užuolaidų ir užtemdomųjų užuolaidų pasirinkimo nuotraukos padės jums rasti tinkamą variantą jūsų interjerui.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Gediminas Kairys

    Kokie yra galimi 24 užuolaidų ir užtemdymo užuolaidų variantai? Ar tai apima skirtingas medžiagas, spalvas ar dizainus? Gal galėtumėte pasidalinti kai kuriomis idėjomis ar patarimais dėl užuolaidų pasirinkimo? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus