...

25 indų rinkiniai

Kad vakarienė būtų tikrai įsimintina, nepakanka vien gero maisto – stalas turi būti padengtas gražiais indais.

Stalo dekoravimas

Gražus stalo serviravimas atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Gražiam stalui būtina turėti gražių indų… Švenčių dienomis jis tampa stalo puošmena. O darbo dienomis ji džiugins akį veidrodinėse spintelės lentynose arba stiklinėje vitrinoje svetainėje.

Mūsų stalo indų asortimentą sudaro išskirtinės vaisių vazos, originalūs serviravimo dubenys, krištolinės taurės ir taurės su aukso, sidabro apdaila. Taip pat rasite kasdieniam naudojimui skirtų indų – originalių formų ir spalvų lėkštės, dubenėliai ir lėkštės.

Jums tikrai pravers tokie virtuvės reikmenys kaip padėklai, druskos ir pipirų malūnėliai, praktiški nerūdijančio plieno peiliai, šaukštai ir šakutės. Jei jie ne tik praktiški, bet ir gražūs, valgomojo stalas padarys gerą įspūdį.

Dažytas arbatos ar kavos rinkinys iš geriausio porceliano įprastą arbatos vakarėlį pavers eklektišku renginiu. Alkoholinius gėrimus patiekite gražioje krištolinėje dekanterijoje, papildytoje taurėmis, o viskiui įsigykite nepaprastų pučiamo stiklo taurių, kurių forma leidžia maksimaliai atskleisti gėrimą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Vaida Norkūnaitė

    Ar galite rekomenduoti kokius nors patrauklius ir kokybiškus 25 indų rinkinius? Gal galite pateikti kelias pasirinkimo galimybes su jų aprašymais ir kainomis? Labai dėkoju už pagalbą!

    Atsakyti
Pridėti komentarus