...

13 batų laikymo idėjų drabužinėje

Prieš pradėdami pertvarkyti namų spintą, turite pagalvoti, kaip ją užpildyti, o tai reiškia, kad prieš tai reikia pasirūpinti ir batų saugykla. Geriausių variantų pasirinkimas.

Batų lentynos

Drabužinės yra didelė vieta, kurioje galima laikyti daug daiktų, todėl jose pradedamos įrengti lentynos, stalčiai, pakabos, stelažai, krepšiai ir kt., kad jūsų spinta būtų pavyzdingai sutvarkyta. Tačiau visada galite patys susitvarkyti savo vidinį garderobą ir rinktis tai, kas jums patogu.

Redakcinės fotosesijos tema – Batų laikymo idėjos drabužinėje. Peržiūrėkite nuotraukas ir pagalvokite, kuris saugojimo variantas jums labiausiai tinka. Pirmiausia reikia atsižvelgti į savo batų kolekcijos dydį.

Tai paprasčiausias ir daugeliu atžvilgių patogiausias variantas Talpi batų lentyna per visą aukštį. Pasirinktinai galite užsisakyti lentynas, kurios bus dedamos po drabužių pakaba. Vakare ant lentynos po dalykiniu kostiumu pasidėkite tvarkingų batų porą ir jums nereikės rūpintis, ką apsiauti ryte prieš einant į darbą. Batelius laikykite šalia sportinių kostiumų, o batus – šalia viršutinių drabužių viskas savo vietoje.

Kad batų netvarkos nebūtų, batų lentyną galima pastatyti persirengimo kabinoje su durimis – tuščiomis arba permatomomis, kad matytumėte, kur yra jūsų batai. Yra drabužinėms skirtų lentynų su ištraukiamomis lentynomis ir lentynų su metalinėmis lentynomis Medžiaga, atsparesnė nusidėvėjimui nei mediena. Taip pat atsižvelkite į lentynų kampą. 45 laipsnių kampu pasvirusios lentynos geriau matomos iš tolo, jose galima laikyti ne tik batus, bet ir batus.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Kristina Černiauskaitė

    Kokie yra geriausi būdai laikyti 13 batus drabužinėje? Ar turite patarimų, kaip tinkamai ir tvarkingai organizuoti batus, kad būtų paprasta juos rasti ir išlaikyti tvarką? Aš norėčiau gauti patarimų iš jūsų, kad galėčiau efektyviai sukurti savo batų laikymo sistemą. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus