...

14 baldų paaugliams

Paprasti ir mobilūs, kaip ir patys savininkai: paauglio kambario baldai turi atitikti savininko charakterį.

Gera idėja, kai paauglio kambario baldus galima transformuoti taip, kad jie atliktų kelias funkcijas Šiuose daiktuose yra vietos pomėgiams, pvz., būgnų komplektui ar sporto kampeliui. Todėl paauglių kambarių baldai dažnai turi ištraukiamus elementus, įmontuojamas lovas, kilnojamas spinteles.

Rinkdamiesi baldus paauglio kambariui baldų galerijoje nepamirškite spintos ir darbo vietos Rašomasis stalas ir atitinkama kėdė.

Kalbant apie dizainą, paauglių baldai paprastai būna švarūs, tiesių linijų, atitinkantys paauglystės tiesmukumą ir maksimalizmą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Rokas Gricius

    Ar šie baldai yra tinkami ir saugūs naudoti paaugliams? Ar jie atitinka visus saugumo reikalavimus? Kaip galima patikrinti baldų kokybę ir ar jie yra tinkami naudoti tam tikram amžiaus grupės žmonėms? Ar galbūt turite rekomendacijų arba gairių dėl paaugliams tinkamų baldų pasirinkimo? Labai dėkoju už atsakymus!

    Atsakyti
Pridėti komentarus