...

15 stalų su metalinėmis kojomis

Tvirtas pagrindas ir madingas dizaino akcentas – metalinis apatinis rėmas yra ir viena, ir kita. Mūsų atvejo analizė skirta metalinėms stalo kojoms.

Metalo privalumai

Metalas laikomas pramonine medžiaga. Jam būdingi bruožai – tvirtas ir ilgaamžis, griežtos ir asketiškos estetikos. Nenuostabu, kad jis daugiausia naudojamas minimalistiniams baldams. Iš tiesų metalo dekoratyvinės ir eksploatacinės savybės yra daug didesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai įrodo mūsų redakcinė fotosesija, kurios herojus – stalas su metalinėmis kojomis. Visais atvejais pagrindinis stiliaus elementas yra metalinės stalo kojos Tvirtas arba erdvus, tiesus arba lenktas, chromuotas arba sidabro lapų. Metalinės stalo kojos Tai nebūtinai turi būti keturios tradicinės atramos arba viena centre. Jie gali pateikti autentiškas dizaino kompozicijas, dėl kurių stalas tampa interjero meno objektu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Simona Norkūnaitė

    Kokio dydžio ar formos yra šie stalai su metalinėmis kojomis? Ar yra įvairios spalvos pasirinkimai? Kaip galiu sužinoti daugiau informacijos apie šiuos stalus?

    Atsakyti
Pridėti komentarus