...

17 neįprastų stalo kojų

Pjedestalas gali lengvai tapti dekoratyvine stalo dominante. Mūsų nuotraukų rinkinyje rasite pavyzdžių, kaip stalą paversti tikru meno kūriniu.

Jei prie dviejų vienodų stalų pritvirtinami skirtingo stiliaus ir meistriškumo pėdkelnės, jie praranda panašumą. Kartą sudvejinti stalai atrodys individualūs ir unikalūs. Tai pagrindinė stalo kojų paslaptis. Konstruktoriai gerai žino šią savybę, todėl daug eksperimentuoja su apatinio rėmo konstrukcija. Beje, šiandien stalo kojos tapo savarankišku baldų pramonės aksesuaru, naudojamu tiek funkciniais, tiek dekoratyviniais tikslais. Jas galima įsigyti atskirai nuo stalviršio ir, jei reikia, pakeisti naujomis.

Tradicinės ir dažniausiai naudojamos medinės kojelės: raižytos, dantytos, cilindrinės, naguotos arba centrinės. Tvirtas ir gražus medis šimtmečius išbandyta medžiaga, tačiau technologijos nuolat tobulėja. Todėl medinės stalo kojos gali būti pačių nepatogiausių formų. Pavyzdžiui, kai mediena lenkiama garais.

Tačiau dizainerio vaizduotė neapsiriboja tradicine stalo kojų medžiaga. Kojos gali būti iš aliuminio, plieno, travertino, Carrara marmuro, Murano stiklo… Kai kuriems stalams puikiai tinka iš skaidraus polimetilmetakrilato pagamintos kojų formos pagrindai.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 3
  1. Algirdas

    Ar galite supažindinti mane su šiais neįprastais 17 stalo kojų modeliais? Kokia jų funkcija ar pranašumas palyginus su įprastomis kojomis? Ar jie yra stabilūs ir patogūs naudoti? Ačiū!

    Atsakyti
  2. Justas

    Kokioms priežastims laikomas 17 neįprastų stalo kojų kiekis?

    Atsakyti
  3. Mindaugas Būga

    Ką su tais 17 neįprastomis stalo kojomis galima padaryti?

    Atsakyti
Pridėti komentarus