...

25 akmeniniai stalviršiai

Jei norite, kad jūsų valgomasis atrodytų įspūdingai, rinkitės neįprastą stalą. Stalai su natūralaus akmens stalviršiais ne tik daro įspūdį, bet ir pabrėžia interjero statusą.

Akmens privalumai

Natūralus akmuo populiarus ne tik kaip dangos, bet ir kaip baldų medžiaga. Taigi šiandien kiekvienas gali įsigyti valgomojo stalą su natūralaus akmens stalviršiu, masyvų ir įspūdingą arba, atvirkščiai, mažą ir kompaktišką viskas priklauso nuo valgomojo zonos talpos.

Natūralus akmuo visų pirma garsėja ne tik savo nepaprastu patvarumu, bet ir išskirtine estetika. Taigi pirkdami stalą su akmens masės stalviršiu galite būti tikri, kad gausite gražų ir modernų gaminį, kuris niekada nenusidėvės. Valgomojo stalo stalviršiai gaminami iš granito, Carrara marmuro, skalūno. Kai kurie gamintojai siūlo iki dviejų šimtų skirtingų akmens rūšių iš viso pasaulio, todėl klientui belieka pačiam išsirinkti tinkamą medžiagą ir užsisakyti norimo stalo stalviršį.

Valgomojo stalo stalviršiai meistriškai paverčiami stačiakampio, ovalo ar apskritimo formos. Yra net akmeninių transformatorinių stalų su papildomais stalviršiais, kurie su pagrindiniu stalviršiu sujungti metaliniais kaiščiais.

Siūlomi modernūs, klasikiniai, pramoniniai ir etniniai stiliai su akmeniniais stalviršiais. Kai kurios dalys yra esminės ir sunkiasvorės erdvus ir netvarkingas gyvenamasis kambarys. Kiti stalai yra aptakūs, ergonomiški ir idealiai tinka nešiojamiesiems kompiuteriams jie puikiai papildo mažą virtuvę.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Arvydas Butkus

    Kodėl reikia 25 akmeninių stalviršių? Ar tai naudojama kokiame nors asmeniniame ar verslo projekte? Ar galbūt rengiant didelį renginį? Įdomu sužinoti, kokia yra 25 šių stalviršių paskirtis ir kaip jie bus naudojami. Ar tai Savanorių pr., 25-a akmens stalviršių?

    Atsakyti
Pridėti komentarus