...

25 baro kėdės su aukščio reguliavimu

Baro kėdės aukštį galima reguliuoti mygtuku, nykščiu arba svirtimi. Pasirinkite jums tinkamiausią variantą ir nedvejodami ieškokite tinkamo modelio.

Reguliuojamo aukščio baro kėdės anksčiau buvo naudojamos tik baruose ir restoranuose, tačiau dabar šis baldas atkeliavo ir į gyvenamąją erdvę.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis baro kėdes namams? Pirma, apie baro kėdės parametrus. Kėdės aukštis turi atitikti baro aukštį. Antra, reikia atsižvelgti į žmonių, kurie ant jų sėdės, ūgį ir sudėjimą. Trečia, turite suprasti, kiek svečių ir kaip dažnai planuojate priimti. Sėdynės medžiagos pasirinkimas priklauso nuo to.

Namų baro kėdės su metalinėmis, plastikinėmis arba medinėmis sėdynėmis tinka patalpoms, kuriose vyksta didelis judėjimas. Odos ar audinio apmušalais aptraukti modeliai geriau tinka mažiau apgyvendintose vietovėse sritys. Ir, svarbiausia, pasirinkite baro kėdę su patogiausiu reguliavimo mechanizmu ( mechaniniu ar automatiniu ). Jo aukštį galima reguliuoti paspaudžiant mygtuką, pasukant nykščiu arba svirtimi. Šie valdikliai paprastai būna po sėdyne. Taip pat nepamirškite atsižvelgti į tai, ar yra atlošai, porankiai ir kojų atramos. Dėl šių detalių reguliuojamo aukščio baro kėdė gali būti daug kartų patogesnė.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Gintarė Norkūnaitė

    Ar galima nusipirkti 25 baro kėdes su aukščio reguliavimu? Jei taip, kokios yra šių kėdžių kainos ir ar galima pasiimti iškart visą užsakymą ar atvežimas per kelias dalis? Taip pat, jei galima, prašau pateikti informaciją apie kėdžių gamintoją ir kviečiame pasidalinti klientų atsiliepimais apie šias kėdes. Labai ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus