...

25 gražios lovos

Kas daro lovą prabangią ir elegantišką? Šiuolaikinių dizainerių kūrybos objektu tapo profiliuotas galvūgalis.

Net ir pačias originaliausias lovas paprastai slepia patalynė ir užvalkalai. Todėl kurdami gražias ir prabangias lovas dizaineriai kuo daugiau dėmesio skiria matomoms dalims. Galvūgalis – pirmas dalykas, kurį pastebėsite peržiūrėję mūsų lovos nuotraukas galerijoje. Ji gali būti elegantiška, rafinuota ar minimalistinė, bet visada atrodo puikiai. Lovų nuotraukos buvo parinktos taip, kad būtų galima pamatyti skirtingus puošybos būdus: raižymą ir audimą, intarsiją, plastikinį laminavimą, ažūrinius intarpus, aukso lapelių naudojimą, veidrodinį lakavimą. Galvų galvūgalių gamybai ir apdailai naudojamos įvairios medžiagos: medžio masyvas, tekstilė ir oda, žalvario liejiniai ir kaltinis metalas.. Neatsitiktinai galvūgalio kontūrai, dėl kurių graži lova atrodo kaip rėmas aplink tikrą meno kūrinį.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 3
  1. Sigitas

    Ar šios lovų kainos prieinamos visuotiniam pirkiniamui, ar tai speciali pasiūla?

    Atsakyti
    1. Algimantas

      Šios lovų kainos prieinamos visuotiniam pirkiniamui. Tai nėra speciali pasiūla, o įprastos prekių kainos, kurias galima rasti daugelyje parduotuvių. Todėl kiekvienas asmuo, siekiantis įsigyti lovą, gali sau leisti ją įsigyti be didelių finansinių išlaidų. Taigi, šios lovų kainos yra prieinamos didžiajai visuomenei.

      Atsakyti
  2. Greta Vaičiulė

    Ar čia galima sužinoti daugiau informacijos apie šias 25 gražias lovąs? Ar galite papasakoti, kokios jos yra dydžio, medžiagos ir kaina? Taip pat, ar jos gali būti pristatomos į kitą miestą? Ačiū už atsakymą!

    Atsakyti
Pridėti komentarus