...

25 pakabos iš Italijos

Drabužių spintelės – ne vienintelis prieškambario baldų sprendimas. Ją gali pakeisti funkcionali ir stilinga ant grindų arba sienos kabinama kabykla.

Pakaba prieškambaryje – gražus ir patogus

Prieškambaryje galite įsigyti drabužių kabyklą kaip drabužinės ar spintos priedą: pakabinkite ant jos šalikus ir lengvas mackintas, į laikiklį įdėkite šlapią skėtį. Drabužių kabykla gali būti pagrindinis ir vienintelis baldas sezoniniams drabužiams, kepurėms ir batams laikyti.

Nuspręskite, kokį vaidmenį pakabos atliks jūsų namuose Italijoje siūlomi įvairūs puikaus dizaino modeliai. Spinta gali būti pakeista grindų stelažu. Sienos susukta "šakelė" Patinuotas metalas tinka kaip dekoracija ir kepurei pasikabinti po pasivaikščiojimo.

Apeninų regiono baldų gamintojai siūlo krokų žiedų, koralų, jauno ąžuolo su lapais grindų modelius tokie modeliai tampa pastebimu prieškambario interjero elementu. Jei mėgstate ką nors tradiciškesnio, jus gali suvilioti katalogo stiliaus sieninis pakabinamas įrenginys su vyšninės medienos apdaila ir liejimo kabliukais. Mažesnis klasikinio prieškambario variantas – Žibintų stovas ant drožinėto laikiklio su apskritai išdėstytais kabliukais.

Italijos gamintojai siūlo modelius kiekvienai progai ir skoniui. Itališkos pakabos yra ne tik patrauklios, bet ir funkcionalios. Pavyzdžiui, kai kuriems žmonėms patogus veidrodis su dviem kabliukais . O kas nors norėtų kėdės su atlošu, kad miegamajame būtų galima pakabinti striukę, arba praktiško lenkto stiklo manekeno.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Jonas Zinkevičius

    Sveiki! Ar galite papasakoti daugiau apie šias 25 pakabas iš Italijos? Kokie yra jų dydžiai ir medžiagos? Ar jos yra rankų darbo? Kiek jų kainuoja ir ar jas galima užsisakyti internetu? Kokia yra jų pristatymo laikas? Labai norėčiau sužinoti daugiau informacijos, kad galėčiau apsispręsti, ar šios pakabos atitiktų mano poreikius. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus