...

25 veidrodinės spintos

Ji ne tik skirta saugoti, bet ir atveria naujus erdvės suvokimo būdus. Dėl veidrodinių inkrustacijų ir dangų ant durų kambarys atrodo trimatis.

Spintos su veidrodžiu, taip pat veidrodinės drabužių spintos spinta yra beveik kiekvienuose namuose. Kodėl šie baldai tokie populiarūs?? Šie modeliai ne tik yra paklausūs sandėliavimo įrenginiai, bet dėl veidrodinių paviršių erdvė atrodo didesnė. Paprastai ant vienų ar kelių lauko durų būna veidrodis. Taip pat yra veidrodinių įdėklų, kurie užima tik dalį durų varčios. Jie gali būti paprasti stačiakampiai ar kvadratiniai arba neįprasto silueto. Kartais, siekiant didesnio dekoratyvinio efekto, veidrodžiai papildomai puošiami ornamentais, naudojami nestandartinių atspalvių veidrodžių įdėklai.

Dabar galima rinktis įvairių dydžių ir stilių modelius, tinkančius įvairioms erdvėms. Jie dažnai būna gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ir koridoriuose. Nors tokia spintelė yra svetainės stiliaus elementas, miegamuosiuose ir prieškambariuose pirmenybė dažnai teikiama modelio funkcionalumui. Tokioms erdvėms labiau tinka dideli trijų durų modeliai arba veidrodinės spintos, kurių vidinis užpildymas ir konfigūracija formuojami pagal kliento pageidavimus. Spintos su veidrodžiais būdingos daugeliui interjero stilių ir tendencijų Nuo klasikinio iki modernaus. Įmontuojamos veidrodinės spintos tampa jūsų namų interjero dizaino programų dalimi.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Vytautas Jonaitis

    „Ar šios veidrodinės spintos turi reguliuojamą apšvietimą, kad būtų patogiau pasitvarkyti?”

    Atsakyti
Pridėti komentarus