...

26 mediniai kavos staliukai

Trumpos ar aukštos, apvalios, ovalios ar stačiakampės, su lentynomis ar be jų, su sekcijomis, stalčiais ar stalčiais, proporcingos ar netradicinės konstrukcijos – yra daugybė variantų.

Visi tokie skirtingi

Mediniai kavos staliukai tai ne tik klasikiniai modeliai. Medinis žurnalinis staliukas gali atrodyti kaip neįprastas suoliukas, funkcionalus modulis su skyreliu konsolėms ir žurnalams laikyti. Jis gali būti panašus į didelį medžio kamieną, surinktą iš plonesnių kamienų, gali būti panašus į ritę, o gal net turėti akmens amžiaus smulkintuvo formos viršūnę.

Jei įmantrūs stalai jums nepatinka, rinkitės tradicinį modelį su ovalo ar stačiakampio formos stalviršiu, su cokoliu, pjedestalu ar keturiomis kojomis. Mėgstantys išnaudoti kiekvieną baldą taip pat ras savo Mediniai žurnaliniai staliukai su stalčiais, ištraukiamomis lentynomis, ratukais, atlenkiamais stalviršiais, po jais esančiomis daiktadėžėmis. Galima naudoti kaip telefono laikiklį arba gėlių vazą. Juos patogu naudoti kaip reikmenis, šoninį staliuką, naktinį staliuką, kavos staliuką.

Mediniai žurnaliniai staliukai šiandien gaminami iš ąžuolo, platano, vyšnios, graikinio riešuto, makasaro, mango medienos, raudonmedžio. Įvairių spalvų lakas, medžio fanera, o kai kurie modeliai apdailinti natūraliu bičių vašku. ( aukso, sidabro arba bespalvio ) arba metalo ( patinuoto žalvario, poliruoto nikelio ) arba klasikinio dizaino su aukso folija ir raižiniais.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Emilija Pociūt

    Kokio dydžio ir dizaino yra šie mediniai kavos staliukai? Ar aukšti, ar nedideli? Ar jie modernūs ar labiau tradiciniai? Taip pat norėčiau sužinoti ar jie yra padengti medžio apsaugos laku ar jų paviršius yra natūralus ir matinis. Ši informacija padėtų man nuspręsti, ar šie staliukai atitiktų mano interjero poreikius. Ačiū į priekį už atsakymą!

    Atsakyti
Pridėti komentarus