...

26 spintos su varstomomis durimis

Spinta su varstomomis durimis gali būti atskiras elementas arba visos baldų sistemos, skirtos prieškambariui, miegamajam, svetainei ar drabužinei, dalis.

Kai kalbama apie spintas su varstomomis durimis, daugumai žmonių į galvą ateina tradicinės ir gremėzdiškos spintos. Tačiau šios asociacijos jau seniai nebeturi jokios įtakos tikrovei. Šiandieniniai drabužių spintos dizainai stebina formų, stiliaus ir funkcijų įvairove. Galite rasti spintelių su kojelėmis arba be jų, su stoveliais arba įmontuotų, laisvai pastatomų arba atlenkiamų kampinių spintelių.

Spintos su varstomomis durimis priklauso nuo durų skaičiaus: vienos, dvejos, trejos ar daugiau. Durys atidaromos rankena arba specialiu stūmimo mechanizmu. Pakabinamose spintose paprastai būna lentynų, stalčių ir drabužių kabyklos. Šių spintų korpusai ir durys gali būti pagaminti iš tų pačių arba skirtingų medžiagų Pavyzdžiui, korpusas pagamintas iš medžio, o durys – iš matinio stiklo.

Kai kalbama apie dekoratyvinius elementus, gamintojai negaili pastangų ir išlaidų. Jie gali būti su rankenomis, veidrodžių inkrustacijomis, raižiniais, auksavimu, sidabravimu ir t. t.. Pasukamose spintose dažnai būna įmontuotas apšvietimas. Šiuolaikinės spintos su varstomomis durimis įgauna vis įdomesnes formas. Be tradicinių stačiakampio formos modelių, jų gretose dabar galima rasti netradicinių daugiakampių, modelių su arkomis ir t..

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Laura Petrauskaitė

    „Ar galite patikslinti, ar šios 26 spintos su varstomomis durimis yra parduodamos komplektu ar atskirai? Be to, galite pateikti informaciją apie galimus spintų matmenis ir spalvų pasirinkimą? Ačiū!”

    Atsakyti
Pridėti komentarus