5 klausimai apie kampines sofas

Kampinė sofa pravers tiek erdvioje svetainėje, tiek mažoje studijoje. Atsižvelgdami į visų vartotojų interesus, gamintojai gamina skirtingų dydžių ir konfigūracijų modelius.

1. Kuo kampinės sofos pranašesnės už įprastas?? Vartotojai dažnai klausia, kokios sofos dabar madingos? Gamintojai į šį klausimą atsako vienareikšmiškai kampinis. Atidžiai įsižiūrėję į madingų sofų nuotraukas, pastebėsite, kad kampinės sofos turi daug puikių privalumų: jos kompaktiškos, tačiau pakankamai erdvios (sėdimoji erdvė yra daug didesnė nei standartinės "trys ) ir funkcionalus ( išskleidžiamas, su integruotomis laikymo sistemomis ).

Vieną modelį galima pasiūlyti skirtingų dydžių, todėl jis gali tenkinti ir mažų butų, ir erdvių sodybų savininkus.

  • "Leolux" sofa "Rising Dunes.
  • "Leolux" sofa "Rising Dunes.
  • "Leolux" sofa "Archipel.
  • "Leolux" sofa "Archipel.

2. Ar galima kampinę sofą naudoti kaip lovą?? Šiandien madingos kampinės sofos yra daugiafunkcinės – Idealiai tinka tiems, kurie dažnai turi svečių arba nenori savo kambaryje pakloti didelės lovos. Išskleista ji pakeičia pilno dydžio dvigulę lovą.

3. Kokias konfigūracijas ir priedus siūlo gamintojai?? Kampinės sofos skirstomos į kairiąsias ir dešiniąsias, tačiau galima rasti ir U raidės formos modelių. Šiuolaikiniuose interjeruose galima rinktis sofą, pastatytą palei sieną ir užimančią abu kampus, o jos šoninės dalys išsikišusios į priekį. Kampai gali būti suapvalinti, banguoti ar net daugiakampiai. Kurios kampinės sofos yra madingos ir populiariausios? Sprendžiant iš vartotojų paklausos – atsilenkiantys modeliai. Dėl šios savybės sofos tampa patogesnės. Be to, tokių sofų kampiniuose elementuose gali būti įrengtos technologijos, kavos staliukai, mini barai ar lentynos knygoms.

Itin patogus ir funkcionalus: žemą atlošą galima reguliuoti keliomis padėtimis, o kai jis yra plokščias, sudaro papildomą sėdimąją dalį. Idealiai tinka namų vakarėliams!

  • "Leolux" sofa B butas.
  • "Leolux" sofa B butas.
  • "Leolux" sofa B flat.
  • "Leolux" sofa B flat.
Skaityti daugiau  6 būdai, kaip nusipirkti baldų

5. Kur pastatyti kampinę sofą? Kampinė sofa nebūtinai turi būti kampe. Jį galima pastatyti bet kurioje vietoje kambario centre arba statmenai sienai, arba galite periodiškai keisti šios poilsio zonos vietą, priklausomai nuo momento poreikių. Minkšta kampinė sofa turi dar vieną nuostabią savybę – juo galima švelniai zonuoti gyvenamąją erdvę.

Kampinė sofa iš esmės yra visavertė svetainės zona. Mėgstantys permutacijas gali jį perkelti po kambarį ir taip keisti kambario išdėstymą pagal savo norą.


"Leolux" galima įsigyti FTF interjere.

Kaip reklamos teisės

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Andrius

    Ar galite pateikti daugiau informacijos apie kampinius soffas? Mano draugas ieško patogaus ir modernaus kampinio sofos varianto. Kokia yra šių sofos storis ir pagrindinė medžiaga? Ar yra galimybė rinktis iš įvairių spalvų? Kiek žmonių gali sėdėti ant šios sofos? Ir galų gale, kokia yra jo kaina? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
  2. Mantas Jonaitis

    Gal galėtumėte pasidalinti man savo nuomone apie kampinius sofasus? Ar jie patogūs ilgam sėdėjimui? Kiek žmonių gali patogiai sėdėti ant kampinio sofos? Ar jie tinkami erdvesniems ar mažesniems kambariams? Kokių medžiagų paprastai naudojamos gaminti kampinius sofasus? Ar tai gera investicija ilgalaikiam naudojimui? Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus