...

25 kaustytos geležies lovos ir stalai

Meistrų rankų darbo, šiuolaikinių technologijų ir meninio skonio derinys paverčia kaustytos geležies baldus meno kūriniais. Šie modeliai gali patraukti tikrų žinovų dėmesį.

Kalvotos geležies lovos ir kavos staliukai puikiai dera viename kambaryje ir lygiai taip pat lengvai gali egzistuoti atskirai vienas nuo kito. Nors jos visiškai arba iš dalies pagamintos iš metalo, erdvė dėl jų neatrodo sunki, priešingai, ji atrodo lengvesnė ir elegantiškesnė. Ir visa tai dėl meninio kalimo, kuris paverčia juos tikrais meno kūriniais.

Kalvotos geležies elementai gali atlikti tik dekoratyvinę funkciją: būti galvūgalio rėmu arba kavos staliuko kojomis. Kalimas taip pat naudojamas kaip viso dirbinio gamybos būdas. Kaltinės geležies lovos ir žurnaliniai staliukai dažnai gaminami rankomis, o kaltinės geležies detalės papildomai dekoruojamos naudojant dirbtinį senėjimą, patinavimą, chromavimą, matavimą ir kt.

Kalvotos geležies miegamojo baldai gali būti natūralios metalo spalvos arba padengti dažais ( kartais tik iš dalies ). Kaltas metalas ypač gerai atrodo derinamas su oda, tekstile, medžiu ir stiklu, todėl baldų fabrikai aktyviai naudoja šį metodą gamindami kaltas lovas ir žurnalinius staliukus. Kalvotos geležies miegamojo baldų stilius yra labai įvairus. Čia yra visko: nuo klasikinių griežtų siluetų iki fantastiškų formų su ažūriniais elementais ir sudėtingais raštais. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų!

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Tomas Gediminas

    Ar galiu sužinoti, ar privalote turėti 25 Kaustytos geležies lovų ir stalų? Tai gana didelis kiekis, todėl norėčiau sužinoti, kokia priežastis verčia jus ieškoti tiek daug šių baldų?

    Atsakyti
Pridėti komentarus