...

13 pilnų prieškambario komplektų

Kai prieškambaryje trūksta vietos, drabužių kabykla, kompaktiška komoda ir stilingas veidrodis būtų puiki alternatyva per didelėms spintoms ir įmontuotai saugyklai.

Europinis stilius

Ruso prieškambaris visų pirma yra šeimos drabužių spintos laikymo vieta. Koridorių, apstatytą spintomis ir kitais didelių gabaritų baldais, paverčiame sandėliu, kuriame apie stilių ir grožį negali būti nė kalbos. Jei jūsų namų prieškambaryje šiek tiek ankšta, įsigykite mini tualetinį staliuką: jame negali tilpti visi jūsų daiktai. Tačiau visada galite pakabinti paltą, susirišti šaliką priešais veidrodį, pasidėti skėtį į stovą, batus į batų lentyną… Kompaktiški baldų komplektai tinka ne tik mažiems prieškambariams, bet ir erdviems koridoriams, jei nelaikomi vieta, kurioje galima laikyti visą buto gyventojų spintą.

Mini baldų komplektai į rusų interjerą atkeliavo iš Vakarų: europiečiai prieškambarį laiko "inscenizacijos vieta" tarp lauko durų ir namo, kur galima nusimesti viršutinius drabužius ir batus. Mažuose prieškambariuose pagal jų paskirtį įrengiami tik būtini, erdvę taupantys baldai jokių didelių spintų. Sieninis skydas su kabliukais paltams, skrybėlių kabykla ir skėčių laikikliu, pufu arba suoliuku, veidrodžiu, plona batų spinta arba pakabinama komoda pateikiame pagrindinį mini įėjimo spintos elementų sąrašą.

Norėdami susipažinti su mažų prieškambarių stilistinėmis ypatybėmis, peržiūrėkite mūsų atrinktas nuotraukas. Stiklo ir lakuoti priekiai arba ąžuolo ar buko fanera ir kaltinės geležies furnitūra Spustelėkite nuotrauką ir apžiūrėkite savo mėgstamą baldą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Evaldas

    Ar galite pasidalinti, kur galėčiau rasti daugiau informacijos apie šiuos 13 pilnuosius prieškambario komplektus? Aš esu ieškanti interjero idėjų, todėl norėčiau sužinoti apie stilius, medžiagas ir kainos. Galbūt jūs galite rekomenduoti kur nors apsilankyti arba suteikti papildomos informacijos? Ačiū!

    Atsakyti
  2. Nerijus Žukauskas

    Ar įmanoma sužinoti daugiau informacijos apie šiuos 13 pilnų prieškambario komplektų? Koks yra kainų diapazonas? Gal įmanoma juos įsigyti internetu ar reikia apsilankyti fiziniame parduotuvėje? Ar komplektai dar yra sandėlyje? Ačiū už atsakymus!

    Atsakyti
Pridėti komentarus