23 venge baldų modeliai

Egzotiška venge mediena džiugina akį įdomiais atspalviais ir tekstūra. Nenuostabu, kad jis naudojamas aukštos klasės modulinėms sandėliavimo sistemoms ir kitiems baldams faneruoti.

Taurioji mediena

Moduliniams baldams dekoruoti dažnai naudojama brangi venge fanera Palisandras, dar žinomas kaip Afrikos palisandras. Svetainės, bibliotekos, kabineto ir kitų namų kambarių baldai, faneruoti tamsia venge spalva, dėl gražios tekstūros ir įdomių šokolado atspalvių puikiai išsiskiria bet kokiame fone.

Kitos modulinių baldų apdailai naudojamos tauriosios medienos faneros dažnai nuspalvinamos vengės atspalviu. Fanera padengta ( akrilo, poliuretano, nitroceliuliozės ) danga, kuri apsaugo baldus nuo ankstyvo rūdijimo ir senėjimo. Stiklas, tekstilė, pamušalas, metalas ir daugybė kitų medžiagų naudojamos priekinėms sienelėms puošti.

Modernūs moduliniai baldai traukia dizainu, stilingu dekoru ir tauriu medžio atspalviu. Peržvelgę redakcijos nuotraukų galeriją, daugelis tikriausiai pasirinktų venge medieną.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Linas Petrauskas

    Kokie yra šie 23 baldų modeliai? Ar galite juos aprašyti arba pateikti nuotraukas? Norėčiau sužinoti daugiau informacijos apie juos.

    Atsakyti
Pridėti komentarus