...

26 baro kėdės virtuvėje

Iš kokių medžiagų gaminamos baro kėdės?? Ar yra klasikinių modelių, ar baro kėdės būtinai modernios?? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus.

Virtuvei su pusryčių baru

Baro prekystalis – Daugelio modernių virtuvių interjerų dalis. Jei turite prekystalį, virtuvėje taip pat reikės aukštų baro kėdžių. Nesvarbu, kokio stiliaus yra jūsų baro zona Modernus, klasikinis ar kaimiškas. Tarp šiuolaikinių gamintojų siūlomų virtuvės baro kėdžių yra kiekvieno skonio modelių.

Klasikinė baro kėdė tai gaminys su natūraliu mediniu rėmu. Jis gali būti su ažūriniu arba raižytu atlošu. Sėdynė aptraukta raštuotu audiniu arba oda. Baro kėdei žavesio suteikia atlošas išlenktas, raižytas ir su pakojais.

Modernios baro kėdės virtuvėje – Medžio masyvas, metalas, lazeriu pjaustytas akrilas, plastikas. Kėdės su vienu stulpeliu dažnai turi dujinį pakėlimo mechanizmą, kad sėdintysis galėtų reguliuoti sėdynės aukštį. Mažoms erdvėms galite rinktis sukraunamus modelius – Jei reikia, sukrauti kampe.

Baro kėdę galima derinti su metaliniu pagrindu ir plastikine sėdyne. Rotango baro kėdės puikiai tiktų etno interjere. Jei baro kėdė yra kieta baro kėdė – Ne jūsų pasirinkimas, pasirinkite minkštą modelį su oda arba audiniu aptraukta sėdyne. Šiandien gamintojai siūlo sėdynių kiekvienam skoniui Pasukami ir fiksuoti, su porankiais arba be jų, su aukštais arba žemais atlošais arba be jų, papildyti minkštomis nuimamomis pagalvėlėmis. Daugelį modelių galima naudoti ne tik patalpose, bet ir lauke. Pasirinkite "savo" versija!

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Eglė Žilinskaitė

    Ar tikrai reikia 26 baro kėdžių virtuvėje? Gal tai neapsipirkinėjimų pasekmė? Kodėl tiek daug?

    Atsakyti
Pridėti komentarus