...

13 geriausių 2012 m. dizainerių virtuvių

Aukštųjų technologijų, funkcionalus ir patogus. Nauja – "gyva" – išvaizda. Kiekvienas gali susitvarkyti virtuvės erdvę pagal savo skonį.

Mūsų pasirinkime pateikiami naujausi virtuvės dizaino pavyzdžiai su nuotraukomis 2012 m. naujovės. Geriausi 2012 m. virtuvės dizainai yra ergonomiški, funkcionalūs ir techniškai pažangūs, todėl virtuvė tampa gyvenamąja erdve. Moduliniai ir įmontuojami prietaisai leidžia šeimininkui įsirengti virtuvės erdvę pagal savo galimybes, skonį, poreikius ir pageidavimus. Virtuvė gali būti naudojama kaip valgomojo ir svetainės zona, kaip integruota darbo ir žaidimų zona, kaip didelių plotų zonavimo priemonė arba kaip kompaktiškas kitų zonų pratęsimas.

Spintelės ir lentynos nebėra skirtos tik virtuvės reikmenims ir indams laikyti. Dabar į ją galima sutalpinti visus priedus, knygas, garso ir vaizdo įrangą ir kt.. Tendencija – mažiau puošmenų Durelių ir stalčių rankenėlės pamažu tampa praeitimi, jas keičia mechanizmai, kurie įsijungia vos palietus paviršių. Geriausio dizaino 2012 m. virtuvėse yra daug prietaisų, kurie dažnai sumaniai paslėpti už priekinių skydelių ir prireikus lengvai ištraukiami. Tai suteikia virtuvei naują identitetą ir paverčia ją iš komercinės erdvės į malonią gyvenamąją aplinką.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Tautvydas Kazlauskas

    Kokia yra sąraše pateiktų 2012 metų geriausių dizainerių virtuvių kaina ir ar tai yra aktualu šiandien?

    Atsakyti
Pridėti komentarus