...

25 madingos sofos iš Italijos

Kuriant respektabilų europietišką interjerą svarbu atkreipti dėmesį į aukštos kokybės minkštų baldų pasirinkimą.

Minkšti baldai vienas iš brangiausių naujų baldų biudžeto straipsnių. Jis turi tarnauti dešimtmečius, todėl patartina pasirūpinti, kad jo stilius ir išvaizda derėtų prie bet kokių interjero pokyčių, kuriuos galbūt norėsite atlikti bėgant metams. Lengviausias būdas tai padaryti pirkti sofą iš Italijos. Geriau, jei tai madingas puikaus dizaino daiktas, pagamintas iš taurių medžiagų, sukurtas amžiams. Toks kūrinys demonstruoja savininkų skonį ir turtingumą, tačiau išlieka kuo neutralesnis, todėl tinka beveik bet kokiame interjere. Mūsų asortimente – naujausi pirmaujančių Italijos gamintojų gaminiai, tačiau visos sofos jau gali būti pagamintos pagal užsakymą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Arūnas

    Ar šios sofos yra parduodamos Lietuvoje?

    Atsakyti
  2. Arūnas Kavolis

    Ar galite pasiūlyti kokias nors iš tų 25 madingų sofos iš Italijos?

    Atsakyti
Pridėti komentarus