...

25 grindų vazų nuotraukos

Vaza gali papildyti interjero apdailą ir būti pagrindinė jo puošmena. Kokius modelius šiuolaikiniai dizaineriai ir gamintojai siūlo jūsų namams papuošti?

Ryškus akcentas

Grindų vaza, kaip ir bet kuris kitas apdailos elementas, turi derėti prie interjero stiliaus. Jie gali ne tik papildyti kompoziciją, bet ir tapti pagrindine būsto puošmena. Grindų vaza visada bus ryškus akcentas.

Šioje redakcinėje fotosesijoje pavaizduotos grindų vazos naudojamos kaip atskiri meno objektai. Į gražią vazą galima įdėti daugiausia džiovintų gėlių arba ausų. Graikiškos ar kiniškos grindų vazos, papildytos vešlia gėlių puokšte, jau yra dekoratyvinis perteklius. Jei dažnai dovanojate gyvų gėlių, turėkite paprastą, paprastą arba skaidraus stiklo vazą. Tokiame inde puokštė atrodys daug geriau.

Nuotraukoje parodyti skirtingi modeliai pagal stilių. Monumentalūs neįprastų formų indai, pagaminti iš neįprastų medžiagų ( medžio, bambuko, majolikos ) bus ryškus interjero akcentas. Amforų, dubenų ir ąsočių formos vazos gali priminti praėjusių laikų atmosferą. Kuklios stiklinės ir keraminės vazos gerai atrodys kartu su rožių ar tulpių puokšte. Yra ir itin modernių vazų, pagamintų iš naujoviškų medžiagų, pavyzdžiui, polietileno ar polikarbonato. Daugiafunkciniai – gali būti paversti taburetėmis arba šviestuvais.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Ieva Paulauskaitė

    Ar galite pasidalinti 25 grindų vazų nuotraukomis? Norėčiau pamatyti, kokios yra įvairios idėjos ir stilių pasirinkimo galimybės. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus