...

15 gražių lėkščių

Gali atrodyti, kad pietų lėkštė yra griežtai utilitarinis motyvas, tačiau dizaineriai nesiliauja eksperimentuoti su naujomis variacijomis. Konkrečiai progai skirtas taures galima pasirinkti pagal renginio formatą.

Prieš pirkdami lėkštę verta nuspręsti, kokia lėkštė jums labiausiai patinka ir kokį dekoratyvinį efektą ji daro Neįprasto dizaino, ryškiaspalviai arba klasikinio stiliaus. Galite įsigyti lėkščių, pagamintų iš netradicinių medžiagų mediena, metalas, plastikas. Stalo indai sukuria nuostabią kelionės į kitą šalį, laiką ar kultūrą atmosferą ir gali būti naudojami kaip dekoracija vakarienei su artimais draugais. Keraminės lėkštės puikiai tinka kasdieniam naudojimui namuose. O klasikiniai pietų indai iš plono porceliano ir sidabriniai stalo įrankiai puikiai tinka oficialioms progoms ar svarbioms šeimos šventėms. Tačiau, kad ir kokie būtų jūsų pageidavimai, anksčiau ar vėliau turėsite nusipirkti lėkštes, kurios bus naudingos darbo dienomis ir tomis dienomis, kai prie stalo susirenka didelė šeima.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Darius Kazlauskas

    Ar tai yra 15 gražių lėkščių parduotuvės adresas? Norėčiau sužinoti, kur galiu įsigyti šias lėkštes, nes mano draugė švenčia gimtadienį, ir noriu jai padovanoti patinkančias lėkštes. Gal turite kokių nors rekomendacijų dėl parduotuvių, kuriose galiu rasti įvairių stilių ar dizaino lėkščių? Labai ačiū!

    Atsakyti
    1. Sigitas

      Atsiprašau, bet man nežinomas joks konkrečios parduotuvės 15 gražių lėkščių adresas. Tačiau galiu pateikti jums kelis patarimus, kaip rasti šias lėkštes. Pirmiausia, galite paieškoti internete įvairių internetinių parduotuvių, kurios siūlo įvairaus dizaino lėkštes. Taip pat galite apsilankyti vietiniuose baldų ar dovanų parduotuvėse, kuriose taip pat gali būti įvairių stilių lėkštės. Sėkmės dovanų paieškose!

      Atsakyti
Pridėti komentarus