...

30 skirtingų šviestuvų modelių miegamiesiems

Miegamajame, atsižvelgiant į kambario pobūdį, galite pakabinti šviestuvą, nesiremdami draugų nuomone. Nesvarbu, ar tai bus klasikinis, romantiškas, ar modernus, dizainerio kurtas įvaizdis, viskas priklauso nuo jūsų.

  • 30

išskirtinė apdaila

Miegamasis – Kambarys, kuriame vyrauja savininko skonis. Pompastiški šviestuvai arba šviestuvai be difuzorių, kurie skleidžia per daug šviesos, greičiausiai nepatiks daugeliui žmonių. Pirmenybė teikiama romantiškos klasikos ar neįprastų dizainerių modelių šviestuvams miegamajame. Taigi miegamojo šviestuvai mūsų nuotraukų atrankoje – elegantiškas, dekoratyvus ir nuostabiai gražus.

Magišką miegamojo šviestuvų išvaizdą lemia talentingų dizainerių vaizduotė, o meistrai juos kuria naudodami senovines dekoravimo technikas ir naujausias technologijas. Tarp šviestuvų miegamieji nuotraukoje rasite ir klasikinių modelių, ir liustra art deco, ir reinterpretacija krištolo šviestuvai remiantis naujomis technologijomis, ir ultra-modernus originalus modelis. Miegamojo šviestuvuose galima naudoti įvairių tipų lempas, kad galėtumėte naudoti skirtingus apšvietimo režimus.

Gamintojai gali pritaikyti miegamųjų kambarių šviestuvus pagal kliento pageidavimą: pakoreguoti dizainą, padidinti difuzorių skaičių, pagaminti gaminį iš kliento nurodytų medžiagų.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Austėja Baltrušaitytė

    Kokie yra populiariausi šviestuvų modeliai miegamiesiems? Ar tai priklauso nuo dekoracijos stiliaus ar tik funkcionalumui? Gal galite rekomenduoti kokius nors šviestuvus, kurie suteiks malonią nuotaiką ir tinkamą apšvietimą miegamajam? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus