...

13 vonios maišytuvų

Šiuolaikiniai čiaupo indai atrodo kaip įmantrus baldas ir pasižymi įspūdingu techniniu "turiniu".

Šiuolaikinis maišytuvas tai ne tik prietaisas, skirtas palaikyti patogią vandens temperatūrą. Dizaineriai išlaisvina savo vaizduotę ir savo maišytuvus paverčia miniatiūriniais architektūriniais statiniais. Techninis "turinys" taip pat įspūdingas. Vonios maišytuvuose gali būti įrengtas aeratorius ( oro buvimas purkštuve padeda taupyti vandenį ) termostatas ir vandens temperatūros ribotuvas. Maišytuvą galima valdyti dviem vožtuvais vienu judesiu ( viena svirtimi ) arba nereikia liesti ( lietimui jautrus ). Kai perkate vonios maišytuvą, svarbu nepamiršti, kiek lizdų jis skirtas naudoti. Jų yra iki penkių, įskaitant kiaurymes čiaupui, dušui, vožtuvams ir jungikliui.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Giedrius Kavaliauskas

    Ar galite man pasakyti, kokie 13 vonios maišytuvai yra paminėti šiame tekste? Norėčiau sužinoti, kas yra šiame sąraše ir kokiais pagrindiniais bruožais jie pasižymi. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus