...

15 angliškų klubinių sofų

Stilingas ir santūrus britų klasikos atstovas, ištikimas tradicijoms ir tinkantis beveik prie bet kokio interjero. Ką šiandien siūlo gamintojai?

Sofų stiliai tokie pat įvairūs kaip ir interjerų stiliai. Vienas iš klasikinių kūrinių, būdingų klasikai Anglų klubo sofa. Kompaktiškas ir nepastebimas, jis kilęs iš fotelio: turi atlošą ir žemus porankius; priekinės kojos dažnai būna su ratukais. Sofos stilius turi atitikti kambario stilių, tačiau ši sofa dėl savo kuklumo tinka beveik bet kokiam interjerui. Laikydamiesi tradicinės formos, gamintojai eksperimentuoja su apmušalų spalvomis ir stengiasi, kad sofa būtų vis patogesnė. Spyruokliniai blokai, natūralus pagalvių užpildas, sustiprintas rėmas.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Kotryna Norkūnaitė

    Ar šios klubinės sofos pasiekiamos Lietuvoje? Jei taip, tai kur galima įsigyti šiuos produktus? Jei ne, ar galbūt žinote panašių sofių pardavėjus, kurie gali siųsti prekes į Lietuvą? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus