...

15 sieninių lentynų

Puiki vieta daiktams ir brangiems suvenyrams, meno kūriniams ir gražiems daiktams laikyti. Dažnai jie tampa vertingu interjero dizaino elementu.

Šiuolaikinės sieninės lentynos gali atlikti dekoratyvinę, meninę ar utilitarinę funkciją ir savo dizainu pabrėžti jūsų namų stilių.

Parduotuvėse ir salonuose dabar siūloma įvairių stilių sieninių lentynų nuo klasikinių iki aukštųjų technologijų. Minimalizmo mėgėjams patiks plaukiojančios stiklinės lentynos, o klasikams, ko gero, labiau patiks medžio masyvo drožinėtos lentynų konsolės.

Lygiai taip pat gausus pakabinamų lentynų funkcionalumo pasirinkimas. Todėl lengva rasti tinkamą modelį, tinkantį jūsų interjerui ir keleivių poreikiams. Atviros lentynos yra "prieinamos" ( daiktai visada po ranka ) uždarose lentynose su stiklinėmis durelėmis galima saugoti vertingus daiktus ir naudoti kaip vitriną. Sieninės lentynos gali atlikti naktinio, konsolinio ar tualetinio staliuko vaidmenį Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir modelio, apie kurį galvojate.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Rasa Paulauskaitė

    Kokią naudą ar pranašumą galiu gauti iš 15 sieninių lentynų? Ar jos yra pakankamos talpos ar reikėtų daugiau? Taip pat, ar jos turi įmontuotą sistemą lentynų stabdymui, kad jos nebūtų lengvai perlenktos? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus